Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva pro adoptivní rodiče

31. 3. 2012

 

Vážení adoptivní rodiče,
Posíláme Vám písemný pozdrav od Vašeho adoptovaného dítěte. Každé dítě, které od Vás dostalo dopis, fotky, dárek bylo velmi šťastné. Fotky z předávání jsou na webu OMDC.
 
Děti se těší zase na leden, až od Vás Jirka přiveze další pozdravy. Prosíme rodiče, aby vždy napsali dopis a přiložili fotky. Děti čekají, protože vy jste pro ně jejich rodiče. Obzvláště ti větší pláčou, když nemají písemný pozdrav. Je to stresující, když pak vidíte smějící se děti, které mají pozdravy a děti, které dopis nedostaly. Děti si Vaše fotky dávají nad svoji postel a mají vás opravdu rády. Vědí, že bez vaší pomoci by skončily na ulici. Proto i když nepošlete dárek, tak ale fotky a dopis ano!!!
 
Již je Vás několik, kteří jste jeli s Jirkou do Keni a své děti viděli. Byli s nimi i dva dny, jak to čas dovolil. Setkání jsou plná emocí, lásky, radosti a vztah mezi nimi se stane hodně pevný a dítě Vás vezme jako svoji mámu nebo tátu. Přibližte jim co nejvíce sebe a svoji rodinu, aby až dítě dovedete do dospělosti, Vám mohlo přijet poděkovat.
 
S pozdravem za OMDC
 
                                            Dagmar Perglová                        Jana Ouředníková 
                                           členka správní rady                    členka správní rady
 
 

Více na: www-omdc.cz/nadacni-fond