Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plánované akce školy ve školním roce 2009/2010

30. 3. 2012

Září                                                                                                                                                        9.9. Sportovní olympiáda školy na fotbalovém hřišti (všechny třídy)                            

19.9. Třídní schůzky- všechny třídy

Říjen
7.10. Ekologická vycházka
22.10. Hudební koncert- všechny třídy
Zahájení projektu „Krok za krokem Křivoklátskem“
LES- 1. třída Zvířata v lese
        2. třída Pravidla chování v lese
        3. třída Stromy v naší lokalitě
        4. třída Potravní řetězec
        5. třída Chráníme přírodu
 
Listopad
6.11. Výstava na zámku- vánoční čas- všechny třídy
Sbírka pro nemocné děti v Motole
Adopce na dálku- Benson Mutuma (Keňa)
Práce na projektu
 
Prosinec
1.12. divadelní představení- 1.třída
1.12. Vánoční jarmark
18.12. kytarový vánoční koncert
16.12. beseda s ochranáři CHKO Křivoklátsko
 
Leden
12.1. Třídní schůzky
26.1. Ukázková hodina pro rodiče 1. třída (ČJ,M)
28.1. Rozdávání vysvědčení
Vycházky se sportovními aktivitami (EV)- jednotlivě všechny třídy
Práce na projektu- čtyřnohá zvířata
 
Únor
5.2. Zápis do první třídy, den otevřených dveří
Přihlášení školy do projektu „Ovoce do škol“
Zapojení do sítě se zájmem o ekolog. výchovu M.R.K.E.V. (metodika a realizace komplexní ek. výchovy)
Zimní ekologická vycházka- pomoc zvěři v zimním období, stopy ve sněhu, krmení vodního ptactva u Berounky
 
Březen
Dokončení druhé části projektu LES- čtyřnohá zvířata
               1. třída- veverka obecná
               2. třída – liška obecná
               3. třída – prase divoké
               4. třída – jelen evropský
               5. třída – srnec obecný
Mezinárodní výzkum PIRLS TIMES (FT) pro čtvrtý ročník (ČJ, M, PŘ)
22.3. Dopravní výchova- 4. třída teoretické znalosti v Hýskově
20.3. Bylinky naší zahrádky- výtvarná soutěž
 
Duben
7.4. Světový den zdraví (zdraví životní styl, zdravá výživa, pitný režim)
20.4. Turnaj v hokejbalu (Hokejbal proti drogám), 6.místo- 4.,5. třída
22.4. Den Země- úklid v okolí školy, v obci, zlepšení životního prostředí
27.4. Dopravní výchova- praktická část - 4. třída    
 
Květen
5.5. Zahájení plaveckého výcviku (2., 3. třída)
7.5. Spolupráce s IVS Budy (Křivoklát), výprava na naučné stezce v Křivoklátu - lesní stopovaní (úkoly z učiva prvouky, práce ve skupinách, smyslové hry) 1. a 2. třída
Práce na projektu LES (3. část) –vycházky do lesa
12.5. Divadelní představení- Perníková chaloupka- všechny třídy
14.5. Pražský hrad- exkurze (3., 4., a 5. třída)
Výtvarné soutěže- Netopýr 2010
                            Zlatý paragraf
                            Zdraví a já
                            Namalujte své zdraví (ČPZP)
Návštěva knihovny v Berouně 1., 4., 5. třída
* Kateřina Koldová vyhrála regionální kolo soutěže „Namalujte své zdraví“
             
Červen
5.6. Světový den životního prostředí- zlepšení svého prostředí (praktické činnosti)
18.6. Projektový den HOSPODAŘENÍ S ODPADY, OCHRANA PŘÍRODY
1.6. Turnaj ve vybíjené Karlštejn- 2. místo
2.6. MDD- soutěže na nižborském zámku
16.6. Atletický trojboj- Kladno
               Adéla Kupková- 2. tř. 3. místo
               Pavlína Hrachovcová 2. tř. 8.místo
9.6. 4., 5. třída- návštěva dětské knihovny
               vystoupení RAK
17.6. 1. třída návštěva dětské knihovny
Výtvarná soutěž- Zvířata na babiččině dvorku (pomoc vesničkám SOS)
Vyhodnocení soutěže tříd v úklidu šaten- 1. místo 2. třída
25.6. ekologická vycházka ) 2. a 3. třída